Zabudowa balkonu w bloku

Zabudowa balkonu w bloku
Interesuje Cię estetyczna zabudowa balkonu w bloku? Zgłoś się do nas. Jako producent ślusarki aluminiowej z dziesięcioletnim doświadczeniem wykonujemy nawet najbardziej nietypowe projekty. Zabudowa loggii w bloku również nie ma przed nami tajemnic. Nie musisz się przejmować, jeśli masz niestandardowe wymiary balkonu – dopasujemy projekt do Twoich potrzeb w taki sposób, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze zabudowy balkonów to zawsze świetne rozwiązanie. Umożliwiają zwiększenie powierzchni mieszkalnej i zagospodarowanie jej jako biuro, salon czy kącik zabaw dla dzieci. Jednocześnie osłaniają balkon przed silnym wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu możesz wypoczywać na swoim balkonie bez względu na pogodę. Co więcej, naszą ofertę kierujemy nie tylko do właścicieli domów jednorodzinnych. Jeśli mieszkasz w bloku, ale marzysz o pięknym nowocześnie zabudowanym balkonie w bloku, spełnimy Twoje pragnienie. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie wykonać pomiary, a potem wykonają zabudowę balkonu w bloku w niskiej cenie. Jesteśmy producentem, więc do swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Zabudowa balkonu w bloku – sposób na zwiększenie powierzchni

Posiadacze mieszkań w bloku bardzo często skarżą się na niewystarczającą ilość miejsca. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, że z łatwością może wygospodarować dodatkową powierzchnię poprzez zabudowanie balkonu w bloku. Oferowane przez nas rozwiązania wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem. Połączenie wysokiej jakości aluminiowych profili ze szkłem hartowanym wyróżnia się trwałością, a jednocześnie nie ingeruje w dostęp światła do mieszkania. Balkon w bloku zabudować można w formie stałej, dzięki czemu otrzymasz wygodną loggię. Znacznie popularniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu pozwalającego na otwieranie się poszczególnych szyb. Ułatwia to przewietrzenie pomieszczeń w domu, a także umożliwia korzystanie z balkonu w dwóch odsłonach.

Korzystając z usług naszej firmy Widex Aluminium otrzymujesz gwarancję jakości i niezawodności wybranego przez Ciebie rozwiązania. Wielu naszych klientów poleca rozwiązania, jakie oferujemy swoim znajomym. Jeśli i Ty chcesz cieszyć się dodatkową powierzchnią w swoim mieszkaniu, wykorzystaj do tego swój taras. Cena zabudowy balkonu w bloku uzależniona jest od jego wielkości, jednak w żadnym wypadku nie będzie ona wyższa niż koszt zmiany mieszkania na większe. Choć na rynku z pewnością znajdziesz tańsze alternatywy na zabudowę balkonu w bloku, nie są one tak trwałe, jak rozwiązania, nad którymi pracujemy od lat. Sprawdź, jakie realizację udało nam się do tej pory zrealizować i wybierz zabudowę, która najbardziej Ci odpowiada. 

Tags

Powiązane artykuły

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa