Aluminiowe zabudowy tarasów

Aluminiowa zabudowa tarasu

Jeśli pragniesz cieszyć się posiłkami spożywanym mi zewnątrz, niezależnie od panującej tam pogody, to podstawą będzie odpowiednie zadaszenie tarasu. Nasza firma wykonuje aluminiowe zabudowy tarasów w Warszawie i okolicy. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu takich konstrukcji. Stawiamy na materiały wysokiej jakości i solidne wykonanie.

Jak powstaje zadaszenie tarasu

Nasze prace rozpoczynamy od ustalenia strony świata. To bardzo istotne, w którym kierunku skierowany jest nasz taras. Informacja ta pomoże na w wyborze typu zadaszenia oraz materiału, z którego ma być ono wykonane. Jeśli Twój taras jest skierowany na:

  • północ – wybierz markizy przesuwne,
  • południe - postaw na pełne zadaszenie,
  • wschód – idealna będzie zarówno pełna zabudowa, częściowa, a także pokrycie dachowe wykonane z płyt poliwęglowych,
  • zachód – tu zdecyduj się na zadaszenie szklane, z płyt poliwęglanowych lub markizy.

Mając wieloletnie doświadczenie w temacie, jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne rozwiązania, ściśle dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Wszystko po to, byś mógł się cieszyć zarówno komfortowym spędzaniem czasu na tarasie, jak i dostateczną ilością światła w pomieszczeniach.

Co wyróżnia aluminiowe zadaszenie

Aluminium jest bardzo lekkim, a przy okazji wytrzymałym materiałem. Jest ono stosunkowo łatwe w obróbce, Jego gęstość jest trzykrotnie mniejsza niż stal. Dzięki temu z powodzeniem może zastąpić ją w wielu konstrukcjach. Warto pamiętać, że wytrzymałość tego metalu wzrasta wraz ze spadkiem temperatury. Co to oznacza dla Ciebie? To, że zabudowa aluminiowa tarasu będzie odporna na warunki atmosferyczne. Niezależnie od panujących na zewnątrz temperatur będzie trwała i stabilna.

Do zalet aluminium zaliczyć możemy także jego plastyczność i elastyczność. Materiał ten pozwala na dowolne kształtowanie, a wykonana z niego zabudowa, może przybierać dowolne kształty. Możemy z niej wyczarować indywidualną konstrukcję, dopasowaną do Twojej koncepcji, idealnie wpasowującą się w całą aranżację Twojego domu.

Nie można także zapomnieć o tym, że poszczególne elementy aluminiowej zabudowy tarasu mogą być łatwo łączone. W praktyce oznacza to, że specjalnie dla Ciebie możemy stworzyć nawet rozbudowane konstrukcje.

Nasza oferta

Realizujemy nowoczesne aluminiowe zabudowy tarasów. Nasze zabudowy tarasowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zyskać trochę intymności. Wykonujemy ogrody zimowe i oranżerie w Warszawie i okolicy. Oferowane przez nas konstrukcje są lekkie i praktyczne. Dbamy o każdy szczegół, dopasowując zadaszenia do indywidualnych potrzeb klienta. Stawiamy na najwyżej jakości materiały i korzystamy z nowoczesnych technologii. Na życzenie aluminiowe zabudowy tarasów możemy wyposażyć w dodatkowe udogodnienia takie jak np. systemy odprowadzania wody.

Zgodnie z prawem budowlanym - art. 29 ust. 1 pkt 2 ustawy Prawo budowlane – na wykonanie takiej zabudowy nie jest wymagane pozwolenie. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją zabudową tarasu bardzo szybko. Wiemy, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego nie zwlekamy z realizacją zamówień.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – doradzamy, projektujemy, wykonujemy. Zapraszamy.

Tags

Powiązane artykuły

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa