Zadaszenia i ogrody zimowe

Ogrody zimowe to specyficzne, indywidualne projekty, które tworzymy od ponad 20 lat. Może nie są to przeogromne konstrukcje na miarę wysokościowców w centrach dużych miast ale stanowią ważne ogniowo w działalności naszej firmy.
Zadaszenia i ogrody zimowe

Konstrukcje ogrodów zimowych wymagają dbałości o szczegół, gruntownie przygotowanej dokumentacji i precyzyjnego montażu.


Konstrukcje szkła opieramy o systemy stalowe, aluminiowe, drewniane w zależności od charakteru i potrzeb Klienta.

W letni czas zadaszone tarasy i pergole to dodatkowa przestrzeń do wykorzystania. Wykonujemy zadaszenia i pergole w konstrukcji stalowej, aluminiowej często z drewnianymi wstawkami w postaci żaluzji. Zadaszenia tarasów czy pergole to indywidualne projekty dopasowane do otoczenia Twojego ogrodu lub domu.

Nasza firma oferuje różne typy markiz. Są one wykonywane z materiałów wysokiej jakości zapewniających komfort – chronią od deszczu i światła słonecznego, jednocześnie tkaniny nie płowieją oraz nie pochłaniają wilgoci. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, wzorniczą, aby każdy znalazł wzór odpowiedni dla siebie  i był zadowolony.

Elementem zarówno funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym są niewątpliwie pergole. Chronią one od promieni słonecznych , a jednocześnie są stabilne i odporne na podmuchy wiatru. Wykonujemy je z konstrukcji aluminiowych, stalowych .

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa