Zabudowa tarasów Warszawa

Chcesz stworzyć komfortową przestrzeń do przyjemnego wypoczynku? Taką możliwość dadzą Ci zabudowy tarasów, które oferuje Widex Aluminium. Zabudowany taras to miejsce na beztroskie picie porannej kawy, świąteczne śniadania czy radosne wieczory ze znajomymi. Przesuwna zabudowa tarasu da Ci także możliwość zorganizowania grilla z przyjaciółmi bez względu na pogodę czy porę roku. Skorzystaj z oferty i odmień swój dom nie do poznania.

Zabudowa tarasów Warszawa

Projektowanie i montaż zabudowy tarasowej

Widex Aluminium zajmuje się projektowaniem i montażem zabudowy tarasowej. Zdobyte doświadczenie w tego typu konstrukcjach ze szkła, stali oraz aluminium, wysokiej jakości sprzęt, materiały oraz wyspecjalizowani fachowcy to gwarancja pięknego zabudowanego tarasu. Inwestycja zabudowy tarasu rozpoczyna się od zebrania precyzyjnych pomiarów, następnie powstaje projekt zgodnie z życzeniem klienta, ostatni etap to montaż zabudowy.

Zabudowy tarasów z Widex Aluminium — postaw na sprawdzoną jakość

Firma znajduje się w Warszawie więc województwo mazowieckie to główny obszar działalności, realizujemy również inwestycje na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeni stolarka i ślusarka aluminiowa nie mają przed nami żadnych tajemnic. O jakości wykonywanych zabudów tarasów usług świadczą opinie zadowolonych klientów oraz galeria wcześniejszych realizacji. Oferowane zabudowy tarasu są w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić.

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zabudowa tarasu — odrobina luksusu w Twoim wnętrzu

Nowoczesna zabudowa tarasu w Warszawie prezentuje się niezwykle gustownie. Od Ciebie zależy, jak zaaranżujesz tę komfortową przestrzeń. Możesz ustawić w niej wygodne fotele i stoliczek do kawy, a stanie się wspaniałym miejscem na leniwe poranki z ulubioną książką lub gazetą. Niektórzy wystawiają w tym miejscu ławki i stoły, dzięki czemu rodzinne obiady są jeszcze przyjemniejsze. Aluminiowa zabudowa tarasów daje także możliwość zorganizowania niezwykle stylowego ogrodu zimowego, w którym rośliny będą miały zapewnioną dużą ilość światła przez cały rok.

Zabudowa tarasów pomoże Ci także zachować porządek. Przeszklone ścianki zabezpieczają przed opadającymi liśćmi, kurzem i pyłem. Możesz spokojnie pozostawić książkę na stoliczku, bez obaw, że zniszczy ją niespodziewana mżawka. Samo przeszklenie tarasu jest również łatwe w czyszczeniu. Wystarczy, że użyjesz myjki z wysięgnikiem i standardowego płynu do mycia szyb.

Cennik zabudowy tarasu

Cena brutto zabudowy tarasu za m² 1100 zł/m²
  • System bezramowy
  • Szkło hartowane 10mm clear float
  • Kolor standardowy RAL 9006
  • Uszczelki międzyszybowe
  • Elementy PCV w kolorze szarym lub czarnym
  • 4 rolki podwójnie łożyskowane na każdym skrzydle
  • Blokady skrzydeł
  • Gałki do otwierania skrzydeł w kolorze szarym lub czarnym

Aby otrzymać ostateczny kosztorys zabudowania twojego tarasu, skorzystaj z bezpłatnego audytu, umów spotkanie ze specjalistą.

Przedstawiona cena zabudowy tarasu maja charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

COPAL 5 System zabudowy tarasów

COPAL 5 bezramowa (kaskadowa) zabudowa tarasu

Prowadnice są wielotorowe. Profile aluminiowe mogą być w kolorze dowolnym wg palety RAL. Skrzydła przy otwieraniu ciągną się za sobą tworząc kaskadę. W zabudowie stosowane jest głównie szkło 10 mm hartowane.

Standardowo bezramowa zabudowa tarasów posiada przezroczyste uszczelki międzyszybowe z PCV. Elementy wykończeniowe takie jak zaślepki i inne elementy są w kolorze czarnym. W razie konieczności każda zabudowa ma wykonane obróbki wykańczające nierówności/krzywizny z kątowników aluminiowych lub z blachy stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo na kolor zgodny z kolorem zabudowy – obróbki otrzymujecie Państwo w standardzie i są one konieczne w przypadku, gdy strop lub ściany boczne nie mają poziomów czy pionów.

Zabudowa tarasu a prawo

W przypadku budownictwa jednorodzinnego w większości przypadków nie jest wymagana zgoda żadnych organów państwowych.

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa