O Firmie

Firma "Widex Aluminium Zabudowa balkonów – tarasów” jest polską prywatną firmą założoną w roku 2010.  Głównym obszarem działalności firmy jest kompleksowe wykonywanie zabudowań balkonów i tarasów. Od początku swojej działalności firma znajduje się w Warszawie, obecny adres to: Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B, 02-797 Warszawa. Z racji usytuowania województwo mazowieckie i Stolica to dominujące tereny, gdzie znajdziesz nasze realizacje. Obecnie montujemy zabudowy balkonów i tarasów na terenie całej polski.

Historia

Początki firmy jednak  sięgają lat 90 ubiegłego wieku. Wtedy to kilku jeszcze młodych inżynierów znalazło się w tym samym czasie i w tym samym miejscu. Jak to młodzi ludzie, nie znaliśmy swoich ograniczeń i często podejmowaliśmy się z sukcesem, projektów nad wyraz trudnych technicznie, takich, których nikt inny nie chciał wykonać. Nadzorowaliśmy realizację na budowie. Uczyliśmy się na bieżąco jeszcze wtedy skomplikowanych, często niejednoznacznych, zapisów prawa budowlanego. Zdobywaliśmy doświadczenie na największych budowach i projektach w Polsce i Europie.

Robiliśmy projekty:

  • fasad budynków
  • ogrodów zimowych
  • okien
  • drzwi zabudów balkonów
  • dachów szklanych
O Firmie
Misja firmy Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów

Misja

Zakładając firmę od początku istnienia stawialiśmy sobie za cel budowanie długofalowych relacji z naszymi Klientami i Partnerami.  Firmy to ludzie, jak się lubią, to pracują ze sobą, pokonując trudności, problemy, idąc często na kompromisy. Działamy razem z Poddostawcami, Partnerami i Klientami, najwięcej realizacji firma wykonuje z polecenia i dlatego Klient jest dla nas taki WAŻNY.

Staramy się poznać i pamiętać naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasze produkty pozostają w domu Naszych klientów przez lata.

Promujemy porządne, inżynierskie rozwiązania przede wszystkim trwałe i niezawodne. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia zdobytego przez lata funkcjonowania w świecie największych warszawskich budów. Nasze wyroby objęte są ustawową gwarancją.

Rozwój

Ambicją firmy jest ciągły rozwój techniczny.  Jesteśmy inżynierami i musimy uczestniczyć w postępie technicznym tak galopującym do przodu. Kiedyś okna były drewniane, z pojedynczą szybą skrzynkowe, przez lata takie same a dzisiaj są to inteligentne konstrukcje, które same się otwierają w celu przewietrzenia bez udziału człowieka, bo to sterowanie dba o właściwą wilgotność i temperaturę pomieszczenia.

Atuty

Przygotowanie inżynierskie i trochę pasji w życiu do tworzenia nietuzinkowych projektów. Nigdy klientom nie mówimy, że czegoś nie można zrobić. Informujemy, co można i w jaki sposób, szukamy optymalnych ekonomicznie rozwiązań. Nasze konstrukcje są często wyrobem jednostkowym, niepowtarzalnym i dopasowanym do otoczenia.

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa