Przesuwne zabudowy tarasów

Przesuwna zabudowa tarasu

Szklane zabudowy tarasów to prawdziwy hit ostatnich lat. Chronią taras przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dają wytchnienie przed palącym słońcem. Umożliwiają także spędzanie czasu na zewnątrz, nawet jeśli pada deszcz. Jeśli chcesz przedłużyć strefę użytkową swojego domu o miejsce wypoczynku, to taka szklana zabudowa będzie rozwiązaniem idealnym. Jako firma, od ponad 10 lat wykonujemy przesuwne zabudowy tarasów w Warszawie, okolicznych miejscowościach, a także – na życzenie Klientów – w całej Polsce. Specjalizujemy się zarówno w systemach przesuwnych ramowych, jak i bezramowych.

Zabudowa tarasu z systemem przesuwnym bezramowym

Zabudowa tarasu z systemem przesuwnym bezramowym bazuje na zastosowaniu tafli szkła bezpiecznego. Nie są tu stosowane profile pionowe, a każdy element konstrukcji pozostaje od siebie niezależny, a co za tym idzie, zapewnia nieprzesłonięty widok na zewnątrz, gdyż możliwe jest ułożenie paneli w taki sposób, by tworzyły jednolitą płaszczyznę. Jest to system całoroczny. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich uszczelek dodatkowa przestrzeń może być ogrzewana i wykorzystywana jako oranżeria lub ogród zimowy. Taka przesuwna zabudowa tarasu jest całkowicie bezpieczna, wygodna w użytkowaniu i praktyczna

Zabudowa tarasu z systemem przesuwnym ramowym

Zabudowa tarasu z systemem przesuwnym ramowym składa się z wysokiej jakości przesuwnych ram złożonych z aluminium anodowanego oraz szkła. Jest to rozwiązanie lekkie, które stworzone jest z myślą o konstrukcjach niewymagających ogrzewania. Świetnie sprawdzi się przy zewnętrznych zabudowach balkonu, loggiach, werandach oraz wewnątrz pomieszczeń przy lekkich ściankach działowych i drzwiach. Panele takiej zabudowy umieszczane są na rolkach w specjalnej prowadnicy. Ich przesuwanie jest łatwe, a całość prezentuje się elegancko i estetycznie. Taki rodzaj zabudowy jest bezpieczny, stabilny i odporny na czynniki atmosferyczne oraz korozję.

Przesuwna zabudowa tarasu - dlaczego warto?

Taras to jedno z najważniejszych miejsc w każdym domu. To tutaj spędzamy większość czasu wolnego, a także organizujemy spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego też warto zadbać o to, aby był on funkcjonalny i estetyczny. Jednym ze sposobów na to jest zabudowa tarasu. Drzwi do zabudowy tarasu i szyby tworzą system przesuwny na taras, który jest naprawdę praktycznym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujesz się na realizację takiego projektu, czas spędzony na tarasie będzie jeszcze bardziej przyjemny.

Nasza oferta

Produkowana przez nas ślusarka aluminiowa i stolarka aluminiowa pozwala zadbać o to, żeby cały system przesuwny na taras spełniał Twoje oczekiwania i służył przez lata. Poza przesuwną zabudową wykonujemy również przeszklenie tarasu i balkonu. Wykorzystywane przez nas materiały są najwyższej jakości. Dbamy o precyzję i terminowość powierzonych nam realizacji. Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji. Nasi fachowcy zaproponują optymalne rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli więc chcesz zadbać o tę przestrzeń i stworzyć z niej coś wyjątkowego, zapraszamy do kontaktu. Przesuwna szklana i aluminiowa zabudowa tarasów w naszym wykonaniu zachwyci każdego.

Tags

Powiązane artykuły

Realizacje: zabudowa balkonów i tarasów

Realizacje 1 zabudowa balkonu
Realizacje 1 zabudowa tarasu
Realizacje 2 zabudowa balkonu
Realizacje 2 zabudowa tarasu
Widex Aluminium Zabudowa balkonów - tarasów
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/lok. 112 B,
02-797 Warszawa